.
×

Vogëlushi 7-vjeçar i këndon çiftit në emisionin ‘n’Kosovë Show’ duke përformuar me këngën “Dasma e Madhe”Javën që shkoi ka filluar emisioni ‘N’Kosovë Show’, e që ka rezultuar mjaft i suksesshëm dhe i mirëpritur nga audicienca shqiptare, shkruan Botapress.

Në këtë emision ishte i ftuar edhe një çift kosovar i cili së fundi ishte martuar në rrethana mjaft të veçanta.

Kështu për të kënduar dhe për të ndezur më tej atmosferën në këtë emision ishte ftuar edhe djaloshi 7-vjeçar për të kënduar për çiftin e sapomartuar.

Ai pasi këndoi këngën ‘Dasma e madhe’ ka ndezur skenën e emisionit dhe ka bërë me emocione çiftin dhe të gjithë shikuesit./Botapress/

VIDEO