.
×

VIDEO/ Momenti kur Putin shtie me topGjatë festimeve të Krishtlindjeve, Presidenti i Rusisë Vladimir Putin u bashkua me festimin në kështjellën Petropavlovsk në Shën Petersburg.

Presidenti rus Vladimir Putin mbërriti në Kalanë e Pjetrit dhe atje gjuajti një top gjatë festivaleve popullore.