.
×

Vetura rrotullohet në Lipjan(Foto)Një aksident trafiku ka ndodhur gjatë orëve të para të pasdites së sotme në Lipjan. Aty dy vetura janë ndeshur me njëra-tjetrën.

Nga aksidenti raportohet për të lënduar, ndërkohë që policia dhe ndihma e shpejtë tashmë kanë dalë në vendin e ngjarjes.