.
×

U argëtuan deri në orët e vona, Dua Lipa sjell imazhet nga ndeja në PrishtinëDua Lipa pritet të performojë sonte në kuadër të festivalit “Sunny Hill”.

Bashkë me të këndojnë edhe disa prej emrave të njohur të estradës shqiptare, por para koncertit këngëtarja u argëtua pa fund me familjarët dhe shoqërinë.

Në llogarinë e saj në Instagram, ajo ka publikuar disa imazhe nga ndeja e mbrëmshme, ku vallëzuan me këngë shqipe. Sot, Dua postoi disa imazhe nga ndeja e mbrëmshme, ku shkroi “Para-ndeja e mbrëmshme”. /lajmi.net

Last night’s pre-party ❤️🧚🏼‍♀️

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on