.
×

Teuta si rrallëherë publikon një fotografi të Bubulinës, kaq ka ndryshuar ajoVite më parë ishte shumë aktive në muzikë.
Bubulina Krasniqi tash e sa vite është shkëputur nga muzika, duke u përkushtuar më shumë rreth jetës private dhe angazhimeve tjera jashtë këtij profesioni, shkruan lajmi.net.

Atë nuk e shohim të jetë shumë aktive në rrjete sociale, por ishte motra e saj, aktorja Teuta Krasniqi e cila ia publikoi së fundi një foto Bubulinës.

Si Teuta, ashtu edhe Bubulina, dukeshin shumë atraktive derisa u fotografuan para pasqyrës.

Bubulina dukej në top-formë, veshur me një palë xhinse dhe një bluzë, teksa Teuta kishte zgjedhur të veshë një palë pantallona të shkurtër të kombinuar me xhaketën që kishte veshur sipër.