.
×

Shkurte Gashi e ‘kall’ atmosferën në Londër, këndon live për shqipetKëngëtarja e mimrënjohur Shkurte Gashi është njëra ndër artistet që ka më së shumti fansa shqiptar, e sidomos në diasporë, shkruan Botapress.

Ajo së fundi ka qenë e ftuar pët të kënduar në Londër, ku ka qenë pjesë e një ahengu të organizuar në këtë qytet anglez. Ajo ka kënduar live dhe ka ndezur mjaft atmosferën në këtë aheng.

Për të parë videon ju ftojmë të klikoni më poshtë:

VIDEO