.
×

Shkelzeni dhe Armina me foto intimeBotapress, 24 tetor

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha duken më të dashuruar se kurrë.

Me anë të një fotoje nga momente të tilla intime, Armina ka uruar që ajo dhe Zeni të kalojnë bashkë edhe shumë vite të tjera të lumtura.

“Tashmë vite sëbashku dhe shumë të tjerë paçim! Me fat që të kam Shkelzen Berisha”, ka shkruar ajo bashkëngjitur fotos.