.
×

Shikoni cfarë aftësie!Imiton të gjithë këngëtarët e estradësNë emisionin “Fol Shqip” është sjellë një sër vokalesh të këngëtarëve të ndryshëm të realizuara nga një i vetëm, shkruan Botapress.info

Këto imitime jane cilësuar si përfekte dhe po shpërndahet shumë në rrjete sociale.Për të parë se cfarë talenti shpreh i ftuari në emision ndiqeni videon./BP/

Kliko Ketu