.
×

Ramush Haradinaj sfidon bjeshkën dhe të ftohtin (Foto) 

Kryeministri Ramush Haradinaj njihet për shpirtin e tij sportiv. Atë jo rrallë herë ka ndodhur ta shohim të veshur me veshje sportive.

Njëjtë, kryeministri duket edhe sot. Ai bashkë me disa miq të tij është ngjitur në njërën nga bjeshkët më të larta të Kosovës, atë të Suharekës, shkruan Indeksonline.

Haradinaj nuk duket aspak i lodhur, përkundrazi shihet plot energji dhe pozitivitet ndonëse ka çarë bjeshkën e mbuluar me borë.