.
×

Përleshje mes disa meshkujve në Prishtinë, theret një 34 vjeçarBotapress, 10 Gusht-Sot në orën 14:00 në rrugën “Fazli Grajqevci” në Prishtinë, ka ndodhur një përleshje fizike mes disa personave. Njëri prej këtyre personave ka mbetur i therur me thikë.

Bëhet fjalë për:  E. N , mashkull , 34 vjeç, shtetas i Republikës së Kroacisë,“Viktima ka marrë plagë nga arma e ftohët  (thikë) dhe i njëjti menjëherë është dërguar në QKUK për trajtim mjekësor .

Lidhur me rastin në fjalë policia ka arrit që nga vendngjarjes të shoqëroj për në stacion policor,   pesë persona të dyshuar:, njoftoi policia./BP/