.
×

Pas fitores me Serbinë i propozoi martesë, por ja çka i lidhë sot modelen kosovare dhe Shaqirin 

Goli i tij kundër Serbisë i ka “çmendur” shqiptarët.E kjo gjë ka bërë që modelja nga Mitrovica, Besa Istrefi, publikisht t’i kërkojë martesë futbollistit Xherdan Shaqirit, shkruan lajmi.netMirëpo, ata sot në fakt kanë një datë të veçantë që e festojnë.

Të dy protagonisët kanë ditëlindjen, duke u gjetur kështu një përshtatshmëri mes tyre.Si do që të jetë, dyshja në fjalë kanë marrë urime të ndara, nga miqtë dhe familjarët.Për të dy urojmë edhe shumë vite./bp/