.
×

Nxehen gjakrat mes boksierit Mazrekajt dhe djalit të Arkani: Ja çfarë mesazhi ka boksieri shqiptarBoksieri shqiptar, Petrit Mazrekaj, i cili pritet të ndeshet boks me djalin e kriminelet famëkeq, Arkan, i ka dërguar një letër të hapur atij, duke ia kthyer ofendimit që djali i Arkanit ia bëri.

Mazrekaj i thotë atij se, do t’i tregojë në ring se çfarë do të thotë të jesh shqiptar me zemër Luani, e kush është një qyqar me shpirt të vogël e me origjinë nga kriminelët.

Postimi i boksierit Mazarekaj: