.
×

Nuk do ju besoni syve! Angela Martini në jaht me këngëtarin tuaj të zemrësModelja e njohur Angela Martini dhe bashkëshorti i saj Dragos janë duke shijuar pushimet.

Nga destinacioni në destinacion dhe këtë herë fati i ka bashkuar me këngëtarin e dashur të shqiptarëve.

Mos e besoni po deshët por Angela Martini ndan të njëjtin jaht me Eros Ramazzottin.Videon e ka ndarë në Instagramin e tij bashkëshorti i Angelës. /BP/