.
×

Në shtrat me Kim Kardashian 

Kim ka zgjedhur më së miri ti urojë “Natën e mirë” fansave të saj, me një foto topless në Instagram.

 

37-vjeçarja kuptohet më së miri se ka qenë e zhveshur, teksa “mbron” hiret e saj me modesti me një çarçaf, dhe në diçiturën e fotos shkruan “Natën e mirë”.

 

 

Një ditë më parë ajo kishte postuar një foto mbresëlënëse, ku thoshte “Mirëmëngjesi” me një emoji dielli.