.
×

Ndeshje e tmerrshme në Prishtinë: Kamionit ia lëshojnë frenat, hyn në korisinë e kundërtNjë aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën Agim Ramadani. Një kamion i mbeturinave ka goditur rëndë një makinë. Raportohet për të kënduar, shkruan Botapress.

Gazeta Botapress do të ju mbaj të informuar lidhur me rastin dhe do të ju sjellim të gjitha informacionet në vazhdim.