.
×

Mërgimtari ofendon dhe tenton ta godas policin në SuharekëBotapress, 10 Gusht-Gjatë një kontrolli nga policia është ndaluar një veturë me targa zvicerane dhe me kërkim të dokumenteve, i dyshuari (pasagjeri) mashkull Shqiptar shtetas i Serbisë ka ofenduar dhe ka  tentuar ta sulmojë fizikisht, njofton Botapress.info

Pas intervistimit me vendim të prokurorit i njëjti është dërguar në mbajtje, thuhet në njoftimin e policisë.