.
×

Më në fund! Sara Hoxha publikon foton e parë nga dasma me Ledionin 

Para pak javësh Ledion Liço dhe trashëgimtarja e ‘Top Channel’, Sara Hoxha kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë.Ndonëse nuk dhanë detaje të dasmës, çifti organizuan një ceremoni luksoze në Como të Italisë.

Në mesin e familjarëve dhe disa nga miqve, dasma ishte tejet e mahnitshme edhe pse në rrjete sociale ishin më të rezervuar sa i përket imazheve. Lori ka publikuar disa nga fotot, por Sara është treguar pak “koprace”, mirëpo më në fund e ka lëshuar dorën. Ajo ka publikuar foton e parë si çift zyrtarisht të martuar me Ledionin dhe s’mund të ishte më romantike se kaq. Pranë liqenit të Como-s e duke u puthur pranë njerëzve më të dashur./BP/