.
×

Linda Morina nga sot tërheqet nga muzika dhe vallëzimi ja se cila është arsyejaLinda Morina në Facebook-in e saj personal i ka paralajmruar të gjithë fansat e saj se do të terhiqet perfundimisht nga vallëzimi dhe muzika, shkruan Botapress.info

Linda në këtë status është pershendetur me të gjithë ata që e kanë perkrahur deri me tani dhe me të gjitha ata që e ndjekin dhe e duan, shkruan Botapress.info

Në këtë postim Linda ju drejtua me këto fjalë pershendetse publikut:  “ Fansa të dashur, prej nesër do të heq dorë nga muzika, nuk ka ma as vallëzime as këng e as facebook, prej meje, ditë të zeza po vin për juve, keni mem lyp pork a me qenë shumë vonë” ka shkruar Linda.

Ky lajm si duket i ka prekur të gjithë pasi statusi në fjalë ka marrur mira komente duke i kerkuar të mos terhiqet perfundimisht, por a është e vërtetë apo vetem një status mbetet të shihet në ditët në vazhdim, shkruan Botapress.info