.
×

Lajm fantastik për Juventusin para duelit me Valencian 

Juventus Mesfushori i Valencias, Geoffrey Kondogbia nuk është përfshirë në listën e lojtarëve të ftuar për takimin ndaj Juventusit.Valencia dhe Juventusi takohen sonte me fillim nga ora 21:00, në kuadër të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve.

Kondogbia mori një lëndim në kyçin e këmbës në ndeshjen e fundit të Valencias dhe ish lojtari i Interit së nashku me Ezequiel Garay nuk do të jenë të gatshëm. Pak para startit të ndeshjes Valencia ka publikuar edhe listën e lojtarëve të ftuar:Domenech, Neto.; Vezo, Murillo, Gabriel, Diakhaby, Gaya, Piccini; Guedes, Soler, Parejo, Cheryshev, Wass, Ferran; Gameiro, Rodrigo, Santi Mina, Batshuayi./BP/