.
×

Kosova shënon golSapo ka nisur ndeshja mes Anglisë dhe Kosovës dhe që në minutat e para Kosova ka shënuar gol.

Goli tejet befasues u shënua nga Valon  Berisha.

Botapress do ju mbaj të informuar.