.
×

Kjo është fytyra e Ryvës pa grim (Foto)Ka dashur që të tregojë se është me të vërtetë e bukur, si me ashtu edhe pa grim.

Prandaj këngëtarja Ryva Kajtazi sapo ka hapur sytë në mëngjes ka realizuar një fotografi pa make up dhe atë menjëherë e ka postuar atë në rrjetin Instagram.

Ryva ka marrë komente nga fansat e saj të cilët i ka thënë se duket më mirë kur është pa grim.