.
×

Khloe Kardashian fton ish-të dashurin për ditëlindjen e parë të vajzës së tyre, edhe pse e tradhtoiPas skandalit të madhe që ndodhi me yllin e motrave Kardashian,të dielën, ” Keeping Up With the Kardashians  ” mblodhi të dashurit e saj për të festuar ditëlindjen e vajzën e saj dhe ish të dashurin Tristan Thompson, i cili e kishte tradhtuar bukuroshen me shoqen e ngushtë të motrës së sajë, Kylie Jenner.

Fotot dhe videot e postuara në mediat sociale tregojnë Khloe dhe True janë veshur me veshje të ngjajshme, ngjyrë e kaltër e lehtë( baby blue).

Festa e ditëlindjes u mbajt në shtëpinë e Khole-s, mysafirët u sherbyen me karamele të shijshme të pambukut . Në një video të postuar në Story Instagram Khloe, Tristan mund të shihet duke qëndruar pranë Khloe dhe True në parti.

Ky ribashkim mes ekzistencës vjen rreth dy muaj pasi Khloe dhe Tristan e quanin atë të lënë. Mes një skandali tjetër që përfshin Tristanin. Lajmet konfirmuan se kishte përfunduar marrëdhëniet e tyre. Na thanë në atë kohë se Khloe dhe Tristan do të mbeten të përqendruar në bashkë-prindërimin e vajzës së tyre të vogël, gjë që është pikërisht ajo që ata duken të bëjnë në festën e saj të ditëlindjes.

Të pranishëm të tjerë në bash përfshinë Kim Kardashian, i cili solli vajza North West and Chicago West, si dhe Kourtney Kardashian. Në një video të postuar në Instagram Story Kim, ajo u tha tifozëve të saj se vajza e saj North “nuk do të dilte nga shtëpia pa take” . shkruan E!, transmeton Botapress.info

Ju mund të shihni të gjitha fotot nga festa e ditëlindjes së True më poshtë:

FOTO1 FOTO2 FOTO3 FOTO4