.
×

Kështu uron Learta vjehrrën për ditëlindjeShyhrete Behluli po feston sot ditëlindjen e saj. Learta Jakupi është reja e Shyhretes, tashmë e njohur dhe e dashur për publikun.

Learta tani njihet si këngëtare e muzikës klasike, si dhe me dyqanin e saj të fustanave. Sot përmes një postimi ajo ka uruar vjehrrën e saj për ditëlindje. “Gëzuar ditëlindjen Mami, të kemi zemër”- ka shkruar Learta.