.
×

Humb një vajzë nga PrizreniBotapress 7Prill- Në Prizren është raportuar për një vazjë të zhdukur. Kështu njofton raporti 24 orësh i Policisë së Kosovës. Një baba ka njoftuar policinë se vajza e tij ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e saj.

Vendodhja e saj po kërkohet nga policia. Ndryshe, raste të raportimit të vajzave të zhdukura janë shtuar së fundmi.