.
×

Humb një vajzë në FerizajNjë pjesëtar i komuniteti ashkali në Ferizaj, ka raportuar policinë se vajza e tij është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohur për vendndodhjen e saj, njofton Botapress.info

Rasti është raportuar para tri ditëve.