.
×

Gruaja e Ermalit, si sirenë detiGruaja e këngëtarit Ermal Fejzullahu, Ariana shquhet shumë edhe për stilin e saj

Ajo, edhe pse është nënë e katër fëmijëve, i ka të ruajtura për mrekulli linjat e saj të trupit dhe kjo shihet edhe në foton e saj të fundit.

Bukuroshja ka postuar një fotografi në Instagram ku ka të veshur një fustan të zi, të cilën e ka kombinuar me një kapelë të zezë, syze dhe këpucë të zeza, e ku duket si një sirenë

Ariana mbetet të jetë një grua e përkushtuar për familjen, derisa Ermali vazhdon udhëtimet e tij nëpër vende të ndryshme për të mbajtur koncertet e tij.

Më parë Ariana kishte shkëlqyer në veshje të bardha derisa ishte parë e shoqëruar me fëmijët e saj.