.
×

Fjolla Morina me fustan seksi në dasmën e Bleros dhe AfronësFjolla po duket shumë tërheqëse Çifti i mirënjohur i estradës, Blero Muharremi dhe Afrona Dika, po kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë.

Dasma madhështore po mbahet në Shëngjin, ku po marrin pjesë shumë fytyra të njohura publike. Në mesin e tyre edhe këngëtarja e mirënjohur, Fjolla Morina, e cila vazhdimisht pushton mediat rozë me paraqitjet e saj.

Në këtë event ajo zgjodhi një fustan të gjatë, i cili i vë në pah linjat perfekte trupore. Kjo dasmë është ndër më të komentuarat për këtë vit. Vlen të përmendet se për argëtimin e mysafirëve do të përkujdesen Sabri Fejzullahu, Besnik Qaka, Shkurte Gashi dhe emra të tjerë.

video