.
×

Enca publikon videon duke dridhur të pasmet para turmës së madhe të njerëzve (Video)Nuk ka si të flitet për Encën e të mos përmenden fjalët: seksi, provokuese, tërheqëse. Janë këto disa nga tiparet që e dallojnë këngëtaren, shkruan Kosovarja.
Ajo është mjaft aktive këtë sezon, duke qenë e angazhuar me mbrëmje muzikore anë e mbanë trojeve shqiptare, aty ku po mbledh me qindra adhurues.

Ajo njihet për lëvizjet e saja unike, ku këtë më së miri e dëshmon edhe videoja që ajo ka publikuar së fundi në Instagram.

Me veshje të hapur dhe gjoksin jashtë, Enca shihet mbi skenë teksa dridh të pasmet para audiencës në një nga koncertet e saj.

Kështu ka provokuar ajo të pranishmit..

 

Give it to me nice daddy 💜

A post shared by ENCA (@enca) on