.
×

Enca paraqitet me një veshje ndrysheKëngëtaren Enca Haxhiu e kemi parë deri me tani të veshur në forma të ndryshme Por, në veshjet e saj të fundit ajo është një vajzë tërësisht tjetër.

Enca në orët e mbrëmjes ka treguar veshje me stil ku është paraqitur me tuta dhe atlete.

Këngëtarja nuk ka harruar, si zakonisht, edhe në këto foto që të ekspozojë gjoksin e saj seksi.

Enca, pritet që të vije shpejt me ndonjë projekt muzikorë, derisa këtë vit pati një sukses të madh pasi që arriti të organizojë koncert në Kurdistan, për fansat e saj atje.