.
×

Deputetja Ganimete Musliu elegante, e ‘kallë’ në dasmën e motrës së LeonorësGjatë kësaj fundjave është diskutuar shumë dasma e martesës së motrës së Leonora Jakupit.

Kjo për faktin se shumë nga të ftuarit ishin figura të njohura për publikun dhe kanë publikuar shumë fotografi nga momente të dasmës.

E ndër të ftuarit ishte edhe deputetja Ganimete Musliu, e cila duket se ka kaluar kohë shumë të mirë në këtë aheng.

Ajo në një fotografi të publikuar në internet, shihet duke vallëzuar me prezantuesin e njohur, Labinot Gashi në një fustan mjaft elegant në të cili ka shkëlqyer, ndërsa shprehja e fytyrës tregon se ajo po kalonte kohë shumë të mirë.