.
×

Çfarë supergoli ka shënuar sulmuesi i FrankfurtitSulmuesi serb i Eintracht Frankfurtit ka shënuar një super gol në ndeshjen ndaj Fortuna Duesseldorfit në kuadër të Bundesligës gjermane.
Goli i tij erdhi në minutën e 34’ të ndeshjes, ku në mënyrë akrobatike e gjeti rrjetin e golit kundërshtar.

Ndeshja po zhvillohet momentalisht, dhe deri më tani Jovic ka shënuar hat-trick.
Rezultati i ndeshjes është 5-1 për Frankfurtin, ku kanë mbetur edhe 30 minuta lojë deri në fund të takimit.

VIDEO