.
×

Albani e nusja e tij festojnë përvjetorin e martesës, interesante si e uron aiAlban Mehmeti dhe gruaja e tij festojnë një ditë të veçantë të tyre, një përvjetor të martesës.

Në një fotografi që publikoi këngëtari, ata duken të lumtur pranë njëri-tjetrit e të lumtur që po presin bashkë këtë ditë, përcjell ORAinfo.

Albani ka plot fansa pas vetes, prandaj edhe i mirëpresin fotografi të tilla nga portreti familjar i tij.