.
×

Aksident i rëndë në Gjilan, vetura godet një person 

Botapress, 13 janar- Një aksident ka ndodhur në Gjilan në orët e vona të natës. Indeksonline merr vesh se një kalimtar është goditur me veturë në qendër të Gjilanit. Ngjarja ka ndodhur afër Postës së madhe rreth orës 12:30

 

Një dëshmitar ka treguar se personi ka lëndime serioze dhe se është dërguar në spital.