.
×

Afrona Dika si një princeshë e vërtetë me fustanin e bardhëBlero dhe Afrona po kurorëzojnë lidhjen e tyre me martesë.Çifti kanë organizuar gjithçka për dasmën e tyre në Shengjin tek Rana e Hedhun.Tashmë dy të dashuruarit janë nisur drejt altarit duke i kanë thënë PO njëri-tjetrit.

E veshur me vellon e bardhë Afrona Dika po duket e mrekullueshme, ndërsa është përkujdesur deri në detaj për pamjen e saj.