.
×

Afërdita Dreshaj tepër e dashuruar nuk po i ndahet të fejuarit të saj çek (Foto) 

 

Vitin 2017 ishte një nga vitet më të suksesshme sa i përket jetës personale të saj.

Modelja dhe këngëtarja shqiptare Afërdita Dreshaj kurorëzoi dashurinë me të dashurin e saj, hokeistin çek Jakub Kindl.Çifti që nga dita e fejesës, nuk po ndahen nga njëri-tjetri, ata kaluan madje edhe festat e fundvitit së bashku.Ndërsa momentalisht janë duke qëndruar në Pragë, ku edhe po postojnë fotografi në rrjetet e tyre sociale.

LEXO EDHE

Afërdita Dreshaj me këtë foto iu tregon se si po duket sonte