.
×

Abella, pornostarja e famshme amerikane sonte do të ju lë pa gjumë (Foto) 

 

Abella Anderson është një nga aktoret më të njohura të filmave porno, por së fundi ka vendosur t’i futet biznesit.

29-vjeçarja amerikane ka prezantuar linjën e saj të të brendshmeve për femra, duke marrë edhe komplimentet e parë për dizenjimin.

 

Abella apo Amisaday Quesada, siç është emri i saj i vërtetë tha se, nuk do të vazhdojë gjatë me industrinë e filmave porno dhe se synon që të ardhmen ta ketë në fushën e modës.